Vēlētos padalīties ar savu pieredzi un emocijām, kas mani pārņem uzrunājot sievietes uz ielas.
Esot Latvijā, ar daudz draugiem, biežiem uzaicinājumiem uz ballītēm, tu nejūti spiedienu, ka vajadzētu uzrunāt sievietes, kas tev patīk, tieši uz ielas.
VIDEO:
Lai lasītu visu rakstu, šķir otru lapu:
Tevi noteikti interesēs
- Pieņēmām pie sevis noklīdušu kucēnu, bet par vēlu sapratām, ka tas it nemaz nav suns
- Mana orhideja zied bez pārtraukuma: reizi mēnesī aplaistu to ar ūdeni, kuram pievienota 1 pavisam vienkārša virtuves sastāvdaļa
- Dienesti lūdz iedzīvotājiem nedoties uz parkiem un kapsētām: bīstamība galvenokārt šajā Latvijas pilsētā
- Eksperts no Austrijas PSRS ēkas dzīvoklī Rīgā ieslēdza termokameru – tās rādījumi viņu burtiski samulsināja
- “Esmu tirgojusi augļus tirgū jau 14 gadus”: pietiek ar vienu pieskārienu, lai izvēlētos saldākos mandarīnus un izvairītos no skābajiem
- Es nolēmu nedēļu nemazgāt traukus un netīrīt pēc viņa; piektajā dienā viņš jautāja: “Vai mūsu kalpotāja pameta darbu?”








